بارگیری...
نحوه انتخاب عطر برای هدیه

نحوه انتخاب عطر برای هدیه

عطر همیشه هدیه ای خاص برای دریافت در همه مناسبت ها بوده است. هدیه ای عاشقانه، شخصی و چیزی که هر باراز آن استفاده کنید به یاد مناسبت خاص آن میفتید.. یک هدیه عطر می تواند چیزی فراتر از یک روش فانتزی برای اسپری عطری خوشبو باشد. عطر یک هدیه احساسی نیز هست. دادن عطر نشان می دهد که شما بسیار فکر کرده اید که گیرنده هدیه کیست و چه چیزی ممکن است دوست داشته باشد. به همین دلیل عطر دادن به کسی نشانه محبت است. در آخر اینکه عطر یک هدیه ویژه است زیرا چیزی است که مردم اغلب اوقات نمی خرند.

 

نحوه انتخاب عطر برای هدیه: 5 نکته برتر ما!

عطر هدیه ای است که دائماً ادامه می یابد. عطر هم برای شما و هم برای هدیه گیرنده خاطرات و ارتباط ایجاد می کند. وقتی به کسی عطری هدیه می دهید که مخصوص او آن را انتخاب کرده اید، در واقع یکی از شخصی ترین و متفکرانه ترین هدیه هایی است که می توانید انتخاب کنید! و گرچه انتخاب عطر یک کار بزرگ و کمی دلهره آور به نظر می رسد ، اما واقعاً نیازی به این حساسیت ها نیست. ما 5 نکته برتر برای خرید عطر به صورت آنلاین را ارائه می دهیم تا کل این تجربه را آسان و مهمتر از همه سرگرم کننده کنیم!

  1. بیابید هدیه گیرنده قبلاً چه عطرهایی داشته است. این امر به شما درک بهتری از انواع رایحه ها و مارک هایی می دهد که هدیه گیرنده تان دوست دارد از آن استفاده کند. اگر می توانید از عطرهای او پنهانی عکس بگیرید ، به این ترتیب قطعاً هیچ اشتباهی نخواهید کرد!
  2. هنگامی که متوجه شدید هدیه گیرنده از چه عطرهایی استفاده می کند ، کمی گوگل بزنید تا بوی آنها را بفهمید. نیازی به غواصی عمیق در مطالب ندارید، اما ممکن است متوجه شوید که همه آن عطرها گل رز یا یاس دارند، اما چنانچه مشکل است گروه گل ها را سرچ کنید... گزینه دیگر این است که "گل رز" یا "یاسمن" را در نوار جستجوی ما تایپ کنید تا همه چیز با آن بوی آن رایحه را بدست آورید. چه کسی می داند ، شما ممکن است شمع معطر و کرم مناسب بدن را برای تحسین عطری که از این طریق می خرید پیدا کنید!
  3. به این فکر کنید که عطر گیرنده معمولاً چقدر عطر تند استفاده می کند. آیا وقتی یک متری آنها ایستاده اید ، رایحه آنها را متوجه می شوید؟ در این حالت ، آنها احتمالاً رایحه قوی تری را دوست دارند ، بنابراین عطرهایی را بخرید که هم ادوپرفیوم Eau de Parfum یا پرفیوم د اکستریت Parfum Concentrate باشند. یا شاید هنگامی که این شخص را به آغوش می کشید بوی آن را حس کنید (کمی لطیف تر است) سپس به دنبال یک ادو تویلت یا ادکلن برای عطری سبک تر و ملایم تر باشید. قدرت عطر را در زیر گروه عطر جستجو کنید یا می توانید EDP ، EDT ، EDC را به اختصار برای نام هر عطر آنلاین ببینید.
  4. شخصی را که برایش خرید می کنید چگونه توصیف می کنید؟ آیا آنها روحیه ای شاد دارند؟ شاید بهتر است عطرهای "مرکبات" بررسی کنید. آیا آنها شخصیتی کمی تیره تر و مرموز دارند؟ شاید بهتر باشد عطرهای (ارتی/زمینی/خاکی) را امتحان کنید. شاید آنها بشدت به بوی شیرین علاقمندند؟ گزینه های عطر با "وانیل" را امتحان کنید. به یاد داشته باشید ، عطر نمایی از شخصیت و زیبایی فرد است. یکی دیگر از عناصر کمد لباس فرد است!
  5. در آخر و قطعاً مهمترین نکته این است که رایحه طلایی را برای خرید آنلاین عطر خود انتخاب کنید. به این ترتیب شما یک شبکه ایمن دارید! همه ما می دانیم که عطر یک هدیه فوق العاده متفکرانه برای هدیه دادن است، پس میتوانید با اتکا به تجربیات مهندسین مجموعه رایحه ای که همه پسندتر است را انتخاب کنید تا هدیه ای که میدهید به هیچ عنوان برگردانده نشود.

نظرات کاربران

نظر بدهید