بارگیری...
هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار چگونه انتخاب می شوند؟

هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار چگونه انتخاب می شوند؟

ایجاد هدایای تبلیغاتی برای شرکت شما می تواند به عنوان روشی کاربردی و موثر برای جذب مشتری بیشتر باشد. مهم است که هدایایی را انتخاب کنید که هم چشم نواز و مفید باشند و هم هدیه هایی که بتوانند آرم تجاری شما را به وضوح نمایش دهند. در هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر و حفظ مشتریان راضی ، جایگاه تجاری و تصویر شرکت خود را در نظر بگیرید.

هدایای تبلیغاتی راهی فوق العاده برای بازاریابی شرکت شما و نگه داشتن نام تجاری شما در راس ذهن مشتریان است. هدایای بازاریابی مناسب همچون عطر های هدیه تصویر شرکت شما را به درستی منعکس می کند و البته که این واقعیت هم وجوددارد که همه دوست دارند چنین چیزی به صورت رایگان دریافت کنند. شما می توانید از هدایای تبلیغاتی به عنوان پاداش به مشتریان وفادار پس از خرید آنها به ازای مبلغ مشخصی استفاده کنید، یا هدیه تبلیغاتی خود را در یک کیسه هدیه در یک رویداد جمعی یا نمایشگاه تجاری بکار ببرید.

کالاهای تبلیغاتی ابزاری برای بازاریابی است که به تجارت کوچک شما کمک می کند تا از طریق تماس مکرر با مشتری ، مشتری به دست آورد. محصولات تبلیغاتی شامل اقلام مختلفی در قیمت های مختلف است که در اطلاعات شرکت شما نقش بسته است. این هدایا قرار است توسط مشتریان فعلی و احتمالی استفاده شود تا نام تجاری شما را در حافظه اخیر خود نگه دارد - و آن را برای دیگران تبلیغ کنند - بنابراین در صورت نیاز به آنچه می فروشید ، از کسب و کار شما حمایت می شود.

بودجه

بودجه بازاریابی شما عاملی است که باید هنگام انتخاب یک محصول تبلیغاتی مناسب در نظر بگیرید. کالاهای تبلیغاتی معمولاً به صورت عمده خریداری می شوند و یک سفارش بزرگ تبلیغاتی هزینه ی هر کالای آن کمتر از زمانی است که یک سفارش تبلیغاتی کوچک بدهید. برنامه ریزی می تواند با عدم پرداخت هزینه بیشتر برای چندین سفارش کوچک ، در هزینه های شما صرفه جویی کند. هدایایی که همراه مشتری بیرون میروند و در دست مشتری دیده می شود و مورد استفاده قرار می گیرند باعث می شود شرکت شما در معرض دید قرار گیرد ، و اینگونه نام کسب و کار شما را گسترش می دهد. صرف نظر از بودجه اختصاص یافته شما ، می توانید مواردی را پیدا کنید که به شما کمک می کند مشتریان جدیدی به دست آورید.

نام تجاری

هنگامی که در مورد مواردی که برای ارتقا تجارت خود استفاده می کنید تصمیم گرفتید ، مارک تجاری و آرم خود را در ذهن داشته باشید. یک گرافیست می تواند با استفاده از رنگهای متناسب با مارک شما ، تصویر را برای قرار دادن روی محصولات ایجاد کند. برخی از موارد ، مثل عطر های چاپ خورده می توانند تبلیغات هر شغلی را به شما ارائه دهند. برخی کالاهای دیگر منحصر به صنعت شماست و وقتی محصولات یا خدمات شما به ذهن خطور می کند می تواند این تداوم را حفظ کند.

کمپین بازاریابی

محصولات تبلیغاتی را در هر کمپین بازاریابی خود بگنجانید. به عنوان مثال ، اگر دانشجویان دانشگاه هنر را هدف قرار می دهید ، شیشه های عطرهای کوچک را برای کسانی که از طریق سایت های شبکه اجتماعی شما با شما تماس می گیرند ، ارسال کنید. اگر در یک رویداد غرفه دارید ، کیسه های قابل استفاده یکبار مصرف ارزان قیمت که برند شما روی آن حک شده را به شرکت کنندگان بدهید تا بتوانند وسیله های خود را راحت تر حمل کنند. کارت های کوپن پلاستیکی با دوام را برای استفاده مجدد در یک بازه زمانی خاص به مشتریان بدهید. گنجاندن کالای تبلیغاتی با هر استراتژی تبلیغاتی به بودجه بازاریابی شما کمک می کند تا نتایج طولانی مدت داشته باشند.

فصل

کالاهای تبلیغاتی فصلی به تبلیغ کسب و کار شما در زمان های مختلف سال کمک می کند. عطرهایی با بسته بندی های قرمز رنگ را می توانید در ولنتاین ارائه دهید. هدایای رایگان، مشتریان را به وب سایت یا ویترین فروشگاه شما می آورد. اگر تجارت شما با تبلیغات فصلی مرتبط باشد، ممکن است بتوانید درآمد خود را در طول سال حفظ کنید و در ماه های خاص افت طبیعی فروش نداشته باشید.

 

آنچه مهم است این است که در راستای حفظ مشتریان سابق و جذب مشتریان بیشتر به راههای متفاوت تلاش کنیم، اقدام و نوآوری جدید در رقابت های امروزی هدایای تبلیغاتی هستند، و از میان انواع گوناگون هدایای تبلیغاتی چیزی را انتخاب کنید که به چشم فرد بیاید. تصور کنید عطری با کیفیت بالا داخل بسته بندی زیبا و شکیل که روی جعبه و شیشه نام شما چاپ شده باشد، مشتری با دیدن آن چه خواهد کرد؟ پس بیایید پیشرو و متفاوت باشید و شما برای اولین بار چنین هدیه خاص و جذابی را به مشتریانتان هدیه بدهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید