بارگیری...
چرا عطرها هدایای فوق العاده ای هستند

چرا عطرها هدایای فوق العاده ای هستند

احتمالاً از خود می پرسید از میان این همه گزینه برای هدیه چرا باید عطر را به عنوان هدیه انتخاب کنید. خب دلایل بسیاری وجود دارد که شایستگی عطرها را برای یک هدیه عالی نشان می دهد. اول اینکه عطرها همه کاره هستند. شما می توانید آنها را روی پوست یا لباس خود اسپری کنید ، به تختخواب طراوت ببخشید و حتی می توانید با کمک آنها اقلیم خاصی را در خانه تقویت کنید. دوم اینکه رایحه ها همیشه احساسات را بر می انگیزند. و در نهایت عطر راهی برای نشان دادن توجه و علاقه شماست. پر بودن مشام از عطر هدیه در تمام طول روز بدین معنی است که فردی که آن را دریافت کرده است بی وقفه درباره شما فکر خواهد کرد. دلیل دیگر ولی همچنان بسیار با اهمیت اینکه عطرها خاص هستند. از این گذشته ، ما هر روز عطر نمی خریم. بسته بندی شکیل، در یک شیشه زیبا، و رایحه ای خالص، به مخاطب شما می فهماند که او جایگاه ویژه ای در قلب شما دارد.

طبق افسانه های کتاب مقدس ، از سه هدیه ی مجوس به عیسی ، دو هدیه او عطر (بخور و مرکب) بود. . عموماً ، بوها در همه فرهنگهای جهان از اهمیت بالایی برخوردار بودند ، اما هند بیشتر از همه برجسته است. هند از فرمولهای آیورودا ، چوبهای صندل که در مراسم هندی استفاده می شود ، تا گلهای گلدان گل همیشه بهار که تزئینات معابد را انجام می دهند ، در بوها غوطه ور است. بخور و عطرها به عنوان ادای احترام به شیوا خلق شدند ، به شاهزادگان مغول هدیه داده شدند و با خدایان همراه بودند (به عنوان مثال چهره Rambha عطر نیلوفرها است). در دوران باستان ، مواد معطر طبیعی هم وزن طلا ارزش داشتند و بنابراین اغلب هدایای گرانبهایی به حساب می آمدند. همچنین اهدای ظرفی برازنده و رزین با بویی مطبوع به نجیب زادگان نشان از احترام و تحسین بسیار بود.

خوشبختانه امروزه عموم مردم استطاعت خرید عطر، این کالای لوکس را دارند. در عین حال ، این بدان معنا نیست که عطر یا ادکلن ارزش و اهمیت خود را از دست داده باشند. بسیاری از رایحه ها در بطری های مجلل و لوکس محصور شده اند که قیمت آنها ده ها هزار و یا حتی میلیون ها دلار است ، اما این طور نیست که وقتی به فردی عطر هدیه می دهید بخواهید نشان دهید بسیار ثروتمند هستید، بلکه معنی هدیه ی معطر این است که این شخص چقدر برای شما عزیز است. از این گذشته ، بسته بندی مهم نیست ، بلکه عشق و محبتی که در بسته قرار می دهید ارزشمند است.عطر شانسی برای تاثیرگذاری، دادن احساسات و تجربیات است. فرصتی برای سفری سریع به دنیای چیزهای جدید و هیجان انگیز است. عطر حتی برای افرادی که بندرت خود را در حجاب رایحه ها می پیچند هدیه خوبی خواهد بود. رایحه ها می توانند راهی برای نشان دادن احساسات و عواطف به فرد باشند. شما می توانید یک فرد را با کلمات یا رنگ خیلی خوب توصیف کنید ، اما عطر یک فرصت تازه برای توصیف بویایی است.

احتمالا عطر هدیه علاقه شما را از منظری جدید و هیجان انگیز نشان می دهد ، خواسته های مخفی آنها را می گشاید و چیزی به آنها می گوید که حتی در مورد خودشان هم متوجه نبودند.

نظرات کاربران

نظر بدهید