بارگیری...
کاربرد رایحه سازمانی در باشگاه های تناسب اندام

کاربرد رایحه سازمانی در باشگاه های تناسب اندام

باشگاه های بدنسازی و ورزشی از مکان هایی است که انسان برای ساعاتی خودش را از روزمرگی ها و دغدغه های پر تشویش رها میکند . مکانی است برای تخلیه ی مازاد انرژی و کسب  نشاط . هر باشگاه  ورزشی نیازمند فاکتورهای مهمی است تا شما را جزو انتخاب های مراجعینتان کند . نظافت و بهداشت محیطی یکی از اساسی ترین مولفه های هر سالنی است . دیزاین باشگاه بستگی به سلیقه ی مدیر و سلیقه ی ورزشکاران آن موقعیت مکانی  ممکن است شلوغ و پر از ابزار و وسایل ورزشی و بدنسازی باشد و یا خلوت با محیطی آزاد  و بزرگ . و امکانات رفاهی خدماتی دیگه از جمله حمام و دوشها ، استخر ، سونا و جکوزی ، ماساژ ، بوفه ای با تنوع زیادی از غذاهای مناسب  و ... . اما در وهله ی اول وقتی کسی پا به داخل محیط ورزشی شما می گذارد با هجمه ای از بوهای نه چندان خوشایند مواجه میشود . اگر باشگاهتان تهویه ی مناسبی داشته باشد بوی انواع اسپری ها و خوشبوکننده های بدن که ورزشکاران حاضر در محیط آنجا به خود زده اند استشمام میشود که با بوی عرقشان ترکیب شده ،که در نتیجه آن بوی جدید نامطبوعی را به وجود آورده.

حال آنکه شما با استفاده ا ز یک دستگاه خوش بوکننده ی هوا میتوانید بوی مطبوع عطری ویژه را در فضا پخش کنید .

این رایحه میتواند رایحه ی سازمانی شما باشد که بر اساس سلیقه شما و مشتریانتان، نوع ورزشی که در باشگاه انجام میدهید انتخاب شود به همراه  مشاوره ی  روانشناسی ای که لازمه ی انتخاب رایحه تان است . رایحه ی سازمانی ، عطر برند شما می شود . بویی که مشتریانتان هر کجا استشمام کنند شما به یادشان خواهید آمد . و یا استفاده از چند عطر مشخص برای فصول متفاوت و ورزش های متفاوت .

تنها با ایجاد کمی تغییر می توانید خود را از دیگر باشگاه های بزرگ بدنسازی متمایز کنید. نه فقط با بهترین قیمت و عرضه پیشرفته ترین دستگاه های ورزشی بلکه با ایجاد کردن حسی خوب برای مراجعه کنندگان و اعضای باشگاه می توانید این کار را انجام دهید.  
اگر رایحه ها به دیگر شرایط محیطی باشگاه همچون نور، رنگ ها، موسیقی، دمای اتاق اصافه کنید، به راحتی می توانید محیطی فوق العاده ایجاد کنید. اعضای باشگاه شما و کسانی که برای تمرینات آزمایشی وارد باشگاه شما شده اند به سرعت بلافاصله احساس انرژی و نشاط بیشتری خواهند داشت.
در محیط های آموزشی که دستگاه های تناسب اندام بزرگ قرار دارند، رایحه ای انرژی بخش، محیطی مناسب را فراهم می کند و علاوه بر این بوی عرق را خنثی می کند.

مجموعه ی رایحه ی طلایی آماده ی مشاوره دادن  در این زمینه به شما عزیزان است    

نظرات کاربران

نظر بدهید