بارگیری...
مزایای هدایای تبلیغاتی در رشد کسب و کار

مزایای هدایای تبلیغاتی در رشد کسب و کار

امروزه یکی از استراتژی های بسیار موثر در امر بازاریابی و بازارسازی، داشتن ارتباطی محکم و مداوم بین تولید کننده ها و عرضه کننده ها، و عرضه کننده و مشتری میباشد. هدایای تبلیغاتی میتواند در رونق کسب و  کارها چه کوچک و چه بزرگ – و همچنین افزایش میزان درآمد نقش بسیار مهم و موثری داشته باشد. آیا میدانید شرکت هایی که از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند چگونه نقش موثری در مثبت شدن ذهنیت مردم دارند؟ اگر کمی در اطراف خود، محل کار و یا محیط منزل دقت کنیم، آثار و نشانه‌های تبلیغات به چشم می‌خورد. مبلمان، لوازم برقی، ظروف، دیوارها، تابلوها، وسایل حمل و نقل شهری، پیاده روها و مغازه‌ها پوشیده از رنگ‌ها و نشانه‌هایی از تولیدکنندگان کالاها و خدمات دهندگان هستند.

 

مزایای هدایای تبلیغاتی در رشد کسب و کار چیست؟

مشتریان نام تجاری شما را به رسمیت خواهند شناخت : یکی از راه های موفقیت در تجارت و ماندگار شدن در ذهن مخاطبان انجام بازاریابی های خلاقانه است. این نوع بازاریابی ها میتواند باعث شود تا وارد رقابت با شرکت های دیگر شوید. هدایای تبلیغاتی و به روزترین آن عطر تبلیغاتی یک راه بسیار ساده برای آگاه کردن افراد مختلف با نام تجاری شما در کسب و کار است. با عطرهای تبلیغاتی سفارشی شما می توانید یک مشتری را در طول روز با تبلیغات خود همراه کنید، همین کار باعث می شود که افراد دیگر نیز همزمان با نام تجاری شما آشنا شوند.

مقرون به صرفه بودن : از مزایای عطر تبلیغاتی، توسعه کسب و کار با صرف هزینه های کم است. از آنجایی که شرکت ها به دنبال این هستند تا با بودجه ای کم بازاریابی های تاثیر گذار انجام دهند، عطرهای تبلیغاتی میتواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

تاثیرگذاری دراز مدت : وقتی از هدایای تبلیغاتی کارآمد و سودمندی استفاده می کنید، پیام تبلیغاتی خود را میتوانید برای مدت طولانی در ذهن مشتریان و مخاطبان ماندگار کنید. معمولا ۹۴ درصد افرادی که این هدایای تبلیغاتی را دریافت می کنند، به مدت دو سال در خاطرشان باقی میماند و ۷۵ درصد کسانی که عطر تبلیغاتی دریافت کردند، معتقدند بسیار پرکاربرد است. پس میتوان نتیجه گرفت که هدایای تبلیغاتی و از میان آن عطر تبلیغاتی تنها ابزاری است که میتواند احساسات و یا ذائقه مشتریان را مورد هدف قرار گیرد. پس سعی کنید هدیه‌ای را انتخاب کنید که مورد استفاده مشتریان شما باشد تا همواره شما را به خاطر بیاورند و از اینکه با شما همکاری دارند حس خوبی داشته باشند. هدیه در ذات اصلی خود برای تلطیف فضای کاری، ماندگاری برند یا محصول و وفادار سازی به مخاطب ارائه می‌شود و همواره اثرات بسیار خوبی در توسعه روابط با مشتریان دارد.

 

جایگزینی مناسب برای بیزینس کارت : بیزینس کارت یا همان کارت ویزیت یکی از ابزار های خوب برای بازاریابی میباشد. اما بهتر است برای بازاریابی در کسب و کارتان از روش های خلاقانه تری استفاده کنید و آن هدایای تبلیغاتی است. شما میتوانید به جای آنکه بیزینس کارت خود را به مشتریان بدهید، یک عطر جیبی کوچک که لوگو، زمینه فعالیت و شماره تماس شما روی آن چاپ شده است به عنوان یادگاری و معرفی برند خود بدهید.

متفاوت بودن همیشه جواب میدهد : خلاقیت در هر کسب و کاری میتواند تاثیر مثبتی بر افراد داشته باشد. فرض کنید مشتریان در یک نمایشگاه از تمام رقیبان شما کارت ویزیت دریافت کرده اند. در اینجاست که شما وارد عمل شده و شیوه ای خلاقانه تری را پیش می برید. شما با عطر هدیه که به مشتریان خود میدهید در حقیقت توانسته اید وجهه متمایز تری را نمایش دهید و همین باعث میشود تا مشتریان شما را در ذهن خود داشته باشند.

نظرات کاربران

نظر بدهید