بارگیری...
دنیای نامرئی اما تأثیرگذار برندسازی رایحه

دنیای نامرئی اما تأثیرگذار برندسازی رایحه

نشان داده شده است که محیط های معطر باعث کاهش اشتباه نوشتاری در کارمندان اداری می شود. درک کیفیت محصول، افزایش قصد خرید ، میانگین فروش واحد و مدت زمان بازدید خرده فروشی یا اقامت در میان مصرف کنندگان را بهبود ببخشید، و تمایل مصرف کنندگان برای پرداخت هزینه بیشتر برای یک محصول را افزایش دهید. اما از دفاتر و غرفه های نمایشگاه تا محیط های خرده فروشی و خود محصولات ، قدرت واقعی برندینگ بویایی در توانایی منحصر به فرد آن برای ایجاد ارتباطات عاطفی فوری ، قدرتمند و متفاوت با مشتریان ، به ویژه در یک گروه پیشنهادهای عملکردی مشابه است. برای ایجاد رایحه امضا برای نام تجاری خود ، این مراحل را در نظر بگیرید و ابتدا DNA مارکت خود را کاملاً بشناسید. سپس اظهارات خود را با کمک یک متخصص برندینگ رایحه و یک عطر ساز به رایحه تبدیل کنید. بعد ، قبل از اینکه آن را در معرض دید مشتریان و مشتریان قرار دهید ، چند آزمایش انجام دهید. سرانجام ، در مورد امتیازات خود برای انتشار تصمیم بگیرید.

در باب بازاریابی رایحه (2)

در باب بازاریابی رایحه (2)

در یک فضای رقابتی فزاینده ، مشاغل مجبورند تجربیات مشتریان خود را در فضاهای خرده فروشی و تجاری به دقت مورد توجه قرار دهند. هر تجارتی می داند که ارائه تجربه ای جذاب و رضایت بخش برای مشتری برای افزایش فروش و ایجاد وفاداری به برند ضروری است.

چگونه می توان عطر امضایی برای نام تجاری خود ایجاد کرد

چگونه می توان عطر امضایی برای نام تجاری خود ایجاد کرد

رایحه یا عطر مناسب می تواند در شرایط مناسب کسب و کار قدرتمند باشد. سرمایه گذاری در عطر امضا برای شرکت شما می تواند ارزش سرمایه گذاری اولیه را داشته باشد و برای سالهای آینده بازدهی بالایی از سرمایه شما داشته باشد. در این مقاله برخی نکات در مورد ایجاد عطر امضایی عالی برای اهداف تجاری شما آورده شده است.

در باب بازاریابی رایحه (1)

در باب بازاریابی رایحه (1)

مغز ما کاملاً با رایحه تنظیم شده است. یک فرد بزرگسال می تواند 10 هزار بوی مختلف را تشخیص دهد و بدن ما هر چند هفته یک بار نورونهای رایحه ای تولید می کند تا اطمینان حاصل شود که از توانایی خوبی برخوردار هستند. برخلاف سایر حواس ما ، رایحه به جای پردازش اولیه، بلافاصله از طریق قسمت های مختلف مغز شما پردازش می شود. فیزیولوژی و روانشناسی انسان اهمیت زیادی به حس می دهند و آن را سریع و عمیق به خاطرات مثبت پیوند می دهند تا بتوانیم آن تجربیات را تکرار کنیم - یا از خاطرات منفی جلوگیری کنیم. این فرایندهای بیولوژیکی را با سایر حواس ما مرتبط کنید و خرده فروشان یک دستورالعمل برای توسعه آن تجربه مثبت تجاری دارند.