بارگیری...

عطر گوچی گیلتی ابسولوت پور فم (پرفیوم)

بازدید : 312

کد محصول : P2111709

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Gucci


عطر گوچی گیلتی ابسولوت پور فم گوچی (Gucci Guilty Absolute pour Femme Gucci)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چایپر
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار عالی
نوع عطر......... اسانس خالص


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       توت سیاه، فلفل صورتی، ترنج

نت بدنه         سرو، گل رز بلغاری، روایح چوبی، خس خس

نت پایه         نعناع هندی، کهربا

 

پرفیوم Gucci Guilty Absolute pour Femme Gucci

 

اسانس خالص گوچی گیلتی ابسولوت پور فم Gucci Guilty Absolute pour Femme  از برند گوچی  Gucci عطری زنانه و چایپری است. عطر گرمی گوچی گیلتی ابسلوت زنانه Gucci Guilty Absolute pour Femme در سال 2018 عرضه شد و عطرساز آن آلبرتو موریلاس Alberto Morillas است.

پس از نسخه مردانه عطر خالص گوچی گیلتی ابسولوت Gucci Guilty Absolute در ابتدای سال 2017 ، کمپانی گوچی Gucci مجموعه عطرهای Gucci Guilty خود را با اسانس گرمی و زنانه گوچی گیلتی ابسولوت پور فم Gucci Guilty Absolute pour Femme ، که در اوایل سال 2018 منتشر شد، گسترش داد. رایحه گوچی گیلتی ابسولوت پور فم Gucci Guilty Absolute Pour Femme با استفاده از ترکیبی خاص با ساختاری که از اولین باری که روی پوست اعمال می شود بدون تغییر باقی می ماند. روایح چوبی با یک نت مرموز از شاه توت ترکیب می شود و رایحه ای جدید میوه ای چایپری برای یک زن امروزی خلق می کند. ترکیبات این عطر خالص با نعناع هندی و گل رز بلغاری تشدید شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه گوچی گیلتی ابسولوت پور فم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط