بارگیری...

عطر گوچی فلورا (پرفیوم)

بازدید : 5

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Gucci


عطر گوچی فلورا (Gucci Flora)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... گلی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       گل صدتومانی، مرکبات، پرتقال ماندارین

نت بدنه         اسمانتوس، گل رز

نت پایه         چوب صندل، فلفل صورتی، پچولی

 

پرفیوم Gucci Flora

 

عطر فلورا Flora توسط برند گوچی Gucci عطری گلی برای زنان است. فلورا Flora در ژانویه 2010 راه اندازی شد.  نت های فلورا برند گوچی Gucci وعده ی جوانی و خوش بینی را می دهد، فلورا توسط Frida Giannini  پیش بینی شده و ساخته شده است و از الگوی گل Gucci الهام گرفته شده که برای اولین بار به عنوان یک روسری برای گریس، شاهزاده خانم موناکو استفاده شده بود. انگیزه گل، زنان را با جزئیات پر زرق و برق و زنانه دیافراگم کرده است.

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر گوچی فلورا را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.