بارگیری...

عطر کلویی لاو (پرفیوم)

بازدید : 782

کد محصول : P2182501

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Chloe


عطر کلویی لاو (Love Chloé )

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... مشکی گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه کلویی لاو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه کلوئی لاو می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       فلفل صورتی، شکوفه پرتقال آفریقایی

نت بدنه        زنبق، یاس بنفش، سنبل، گل آفتاب پرست، گل ویستریا

نت پایه        نتهای پودری، برنج، مشک

 

پرفیوم Love Chloé

 

عطر خالص لاو Love  محصول برند فرانسوی کلویی  Chloé عطری است زنانه و رایحه ای گلی چوبی مُشکی دارد. اسانس لاو در سال 2010  توسط لوئیز ترنر Louise Turner و ناتالی گراشیا ستو Nathalie Gracia-Cetto راه اندازی شد. پرفیوم لاو یک ترکیب گلی زنانه و پیچیده است که رایحه ای پودری و نرم توصیف می شود. عطاران این رایحه به دلیل ترکیب نت های شکوفه پرتقال ، فلفل صورتی ، زنبق ، گل آفتاب پرست ، گل ویستریا، گل سنبل ، ، مشک پودری و برنج اعتبار دارند. چهره تبلیغاتی این کمپین راکل زیمرمن است. عطر گرمی لاو رایحه ای گرم دارد و برای هوای سرد سال پیشنهاد می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر کلویی لاو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط