بارگیری...

عطر کرید هیمالیا (پرفیوم)

بازدید : 1713

کد محصول : P1222403

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Creed


عطر کرید هیمالیا (Himalaya Creed)

طبع............... خنک و تلخ
گروه بویایی...... چوبی شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه کرید هیمالیا، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه کرید هیمالیا می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      ترنج کالابری ، گریپ فروت ، لیمو

نت بدنه        چوب صندل

نت پایه         مشک ، عنبر سائل ، درخت سدر

 

پرفیوم Himalaya Creed

 

 اسانس خالص هیمالیا با به هم آمیختن قدرت انسان و طبیعت ، به مناسبت گرامیداشت صعود جسورانه استاد عطر ساز Olivier Creed در کوههای زیبا اما خائنانه هیمالیا ایجاد شد. اسانس  هیمالیا شکوه ، زیبایی ، قدرت و ابدیت کوههای غیرقابل دسترسی با قله های پوشیده از برف را منتقل می کند. رایحه ای اغواکننده مرکبات با نت های گرمتر چوب صندل و چوب سرو مخلوط می شود تا منظره تبتی پوشیده از برف را دوباره بسازد. این عطر خالص با همکاری Olivier Creed به همراه  Erwin Creed در سال 2002 در فرانسه طراحی شده است.

پرفیوم هیمالیا توسط شرکت کرید عطر مردانه کهربایی چوبی است. این عطر گرمی با قلبی از چوب صندل ، که روی پایه مشک ، عنبر و چوب درخت سرو است ، تبدیل به یک رنگ شرقی می شود و عطری است با رایحه خنک و تلخ .

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه هیمالیا را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط