بارگیری...

عطر کارولینا هررا بد بوی (پرفیوم)

بازدید : 178

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Carolina Herrera


عطر کارولینا هررا بد بوی (Bad Boy Carolina Herrera)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی...... شرقی ادویه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 7000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 1100 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه بد بوی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه بد بوی می باشد.قیمت: 7,000 تومان


قیمت: 11,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      یفلفل سفید ، فلفل سیاه ، ترنج

نت بدنه        مریم گلی ، سدر

نت پایه         لوبیا تونکا ، کاکائو ، چوب کهربا

 

پرفیوم Bad Boy Carolina Herrera

 

عطر خالص بد بویBad Boy  محصول کمپانی کارولینت هررا Carolina Herrera عطری مردانه و تند است. این عطر گرمی در سال 2019 راه اندازی شده است. اسانس بد بوی Bad Boy توسط Quentin Bisch و Louise Turner طراحی شد. این عطر گرمی برای تمام فصول سال مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه بد بوی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط