بارگیری...

عطر چستیتی زنانه رصاصی (پرفیوم)

بازدید : 530

کد محصول : P2285705

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Rasasi


عطر چستیتی ویمن رصاصی (Chastity Women Rasasi)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی آبی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه چستیتی زنانه، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه چستیتی زنانه می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       نت های جنگلی، رایحه های آبی، لیمو آمالفی

نت بدنه         گل یاس، شکوفه پرتقال آفریقایی، گل رز

نت پایه         مشک

 

پرفیوم Chastity Women Rasasi

 

اسانس گرمی چستیتی ویمن (زنانه) Chastity Women از برند رصاصی Rasasi است. این عطر گرمی زنانه رایحه ای گلی آبی دارد. عطر خالص چستیتی ویمن (زنانه) عطری تمیز، شفاف و تازه برای بانوان جوان است. این اسانس خالص با روایح سبز و آبی باز می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر زنانه چستیتی ویمن رصاصی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط