بارگیری...

عطر پورش دیزاین اسپرت (پرفیوم)

بازدید : 202

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Porsche Design


عطر پورش دیزاین اسپرت (Porsche Design Sport)

طبع............... خنک و تند
گروه بویایی...... مرکباتی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 6000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 9500 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه پورش دیزاین اسپرت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه پورش دیزاین اسپرت می باشد.قیمت: 6,000 تومان


قیمت: 9,500 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      گریپ فروت ، رزماری ، ترنج

نت بدنه        برگ بنفشه ، نت های دریایی ، بهارنارنج

نت پایه         درخت سدر ، پچولی ، کهربا

 

پرفیوم Porsche Design Sport

 

 

اسانس عطری پورش دیزاین اسپرتPorsche Design Sport  از برند ایتالیایی پورش دیزاین رایحه ای است که در سال 2012 به بازار عرضه شد. این اسانس خالص مردانه ترکیب جدیدی از مرکبات در نت های اولیه و سپس چوبی معطر دارد ولی رایحه غالب آن مرکباتی است. عطر خالص پورش دیزاین اسپرت با توجه به طبع خنک آن بسیار مناسب فصول گرم سال بوده و برای مهمانی های شبانه پیشنهاد میشود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه پورش دیزاین اسپرت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط