بارگیری...

عطر پلی بوی وی ای پی فور هیم (پرفیوم)

بازدید : 29

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Playboy


عطر پلی بوی وی آی پی فور هیم (Playboy VIP for Him Playboy)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... رایحه های شرقی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       مشروب نیشکر، ریواس، ترنج

نت بدنه        سیب قرمز، اسطوخودوس، نت های آبی

نت پایه        شکلات سفید، لوبیا تونکا، چوب صندل

 

پرفیوم Playboy VIP for Him Playboy

 

پلی بوی وی آی پی فورهیم Playboy VIP for Him by Playboy عطری کهربایی برای آقایان است. Playboy VIP برای او در سال 2012 راه اندازی شد. پلی بوی Playboy دو عطرش در این  سال را با الهام از مهمانی های مجلل ، زرق و برق و مجلل معرفی می کند - این دوتایی خوشبو شامل Playboy VIP for him برای مردان و Playboy VIP for her  برای زنان است. پلی بوی وی آی پی مردانه Playboy VIP for him برای مردانی است که "به طرز مقاومت ناپذیری جذاب و شیک و همیشه در مکان مناسب و در زمان مناسب هستند." این عطر به عنوان رایحه ای غیرمعمول و اغوا کننده از مردان کاریزماتیک توصیف می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر پلی بوی وی آی پی فور هیم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط