بارگیری...

عطر پلی بوی هالیوود (پرفیوم)

بازدید : 969

کد محصول : P1326001

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Playboy


عطر پرس تو پلی هالیوود پلی بوی (Press to Play Hollywood Playboy)

طبع............... ملایم و تلخ
گروه بویایی..... رایحه های شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه پلی بوی هالیوود، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه پلی بوی هالیوود می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       ترنج، صمغ المی، پرتقال ماندارین، آویشن، رزوود برزیلی

نت بدنه        اسطوخودوس، گل یاس، سدر ویرجینیا

نت پایه        وانیل، مشک، کهربا، چوب صندل، خس خس

 

پرفیوم Press to Play Hollywood Playboy

 

اسانس پلی بوی هالیوود به اصطلاح عامه و درواقع پرس تو پلی هالیوود Press To Play Hollywood by Playboy عطری کهربایی چوبی برای آقایان است. عطر گرمی پرس تو پلی هالیوود Press To Play Hollywood در سال 2008 و با تلاش وینسنت کازنسکی Vincent Kuczinski راه اندازی شد.

"برخی از افراد خوش شانس به دنیا می آیند ..." شعار مفهوم جدید Playboy و مجموعه Press to Play است که چهار عطر به نام های هالیوود ، مالیبو ، میامی و وگاس را در خود جای داده است. این عطرها سبک و پویایی زندگی را در چهار شهر بزرگ تجسم می دهند. هر یک از ساخته ها سبک و ماهیت مردان مختلف را نشان می دهد ، اما آنچه در آنها مشترک است این کنایه وابسته به عشق است که قوه تخیل زنان را درهم می زند. پرفیوم پلی بوی هالیوود Playboy Hollywood عطری چوبی شرقی و ایده آل برای دنیای افراد مشهور است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر پلی بوی هالیوود را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط