بارگیری...

عطر وومنیتی موگلر (پرفیوم)

بازدید : 41

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Thierry Mugler


عطر وومنیتی موگلر (Womanity Mugler)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... چوبی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه وومنیتی موگلر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه وومنیتی موگلر می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      

نت بدنه         

نت پایه        

 

پرفیوم Womanity Mugler

 

اسانس گرمی وومنیتی Womanity محصول دیگر موگلر Mugler عطری زنانه است که  توسط شرکت مانهMane ، الکسیس دادیر Alexis Dadier و رالف شویگر Ralf Schwieger طراحی شده است. 18 سال پس از عطر آنجل و 5 سال پس از عطر فوق العاده ی الین، کمپانی تیری موگلر با معرفی اسانس خالص وومنیتی Womanity به زنانگی سلام می کند بطوری که همه طرفداران با خلاقیت آن به وجد آمدند. اسانس خالص وومنیتی Womanity در اواسط ژوئن 2010 با این هدف که (برای سومین بار) پرفروش ترین عطر باشد و سالها نظر عموم را به خود جلب کند وارد فروشگاه ها شد. ترکیبات وومنیتی  Womanity توسط شرکت مانه Mane به عنوان تضاد قوی عناصر ایجاد شده است. مانه موفق می شود با استفاده از فرایند مولکولی جدید رایحه های طبیعی انجیر را به عنوان ترکیبات شیرین استخراج کند. نت های خوش طعم از خاویار سرچشمه می گیرند و ساختار آن با رایحه چوب انجیر تضمین می شود.

نت ها: انجیر، خاویار، درخت انجیر، برگ انجیر

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر وومنیتی موگلر زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط