بارگیری...

عطر ورساچه یلو دیاموند (پرفیوم)

بازدید : 660

کد محصول : P2280305

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Versace


عطر یلو دیاموند ورساچه (Yellow Diamond Versace)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه یلو دیاموند، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه یلو دیاموند می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      لیمو آمالفی، گلابی، ترنج، نرولی

نت بدنه        میموزا، فریزیا، نیلوفرآبی، شکوفه پرتقال آفریقایی

نت پایه         مشک، چوب گایاک، کهربا

 

پرفیوم Yellow Diamond Versace

 

عطر و اسانس خالص یلو دیاموند Yellow Diamond از برند ورساچه Versace عطری گلی و زنانه است. اسانس یلو دیاموند به معنای الماس زرد در سال 2011 طراحی و تولید شد.

ورساچه ایده یکی از خطوط عطری پر زرق و برق خود را با الهام از کریستال در سال 2004 با عطر "کریستال نویر" آغاز کرد و سپس در سال 2006 کریستال روشن تر و میوه ای تری را با نام "برایت کریستال" به بازار عرضه کرد. در سال 2011، عطر جدیدی از این مجموعه ظاهر شد، "کریستالی که به الماس تبدیل می شود"، این عطر به نام "یلو کریستال" معرفی شد. عطر گرمی یلو دیاموند به عنوان یک عطر گلی خالص ، شفاف و دلپذیر، درخشان و شدید و با رنگ زرد ساخته شده است در حالی که لوکس و زنانه مانند یک الماس است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه یلو دیاموند را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط