بارگیری...

عطر ورساچه کریستال نویر (پرفیوم)

بازدید : 142

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Versace


عطر ورساچه کریستال نویر (Crystal Noir Versace)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی..... گلهای شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ورساچه کریستال نویر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ورساچه کریستال نویر می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       فلفل سیاه، زنجبیل، هل

نت بدنه        نارگیل، یاسمن، شکوفه پرتقال، گل صد تومانی

نت پایه        چوب صندل، مشک، کهربا

 

پرفیوم Crystal Noir Versace

 

عطر گرمی کریستال نویر Crystal Noir  توسط برند ایتالیایی ورساچه Vercase عطری گلی آمبری Amber Floral است که برای بانوان طراحی شده است. اسانس کریستال نویر Crystal Noir در سال 2004 با تلاش آنتوان لای Antoine Lie پا به عرصه گذاشت. به گفته دوناتلا ورساچه ، کریستال نوآر ذاتی نادر ، نفسانی و ظریف دارد. نت اصلی این ترکیب ، یاسمن گاردنیای مرموز ، تازه ، نفسانی ، درخشان و خامه ای است که توسط فناوری "headspace" تولید می شود. کهربا و مشک در پایه رایحه را تاریک و مرموز ، بسیار حسی و متمایز می کنند. عطر خالص کریستال نویر زنانه با بطری بنفش تیره ای که دارد معروف به ورساچه مشکی (Crystal Noir) یا ورساچه بنفش، عطری است گرم و تند که برای فصول سرد و میهمانی های رسمی و شبانه بسیار مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر ورساچه کریستال نویر را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط