بارگیری...

عطر ورساچه پور هوم (پرفیوم)

بازدید : 27

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Versace


عطر ورساچه پور هوم ورساچه (Versace Pour Homme Versace)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... معطر سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ورساچه پور هوم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ورساچه پور هوم می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      لیمو، ترنج، نرولی، می رز

نت بدنه        سنبل، سرو، راوید مریم گلی، شمعدانی

نت پایه         لوبیا تونکا، مشک، کهربا

 

پرفیوم Versace Pour Homme Versace

 

عطر و اسانس گرمی ورساچه پور هوم Versace Pour Homme از برند ورساچه Versace عطری معطر سرخس گونه برای مردان است. اسانس خالص ورساچه پور هوم Versace Pour Homme در سال 2008 و توسط آلبرتو موریلاس Alberto Morillas تولید شد. عطر خالص ورساچه پور هوم همان جفتی است که عطرزنانه آن به نام "ورساچه پور فم" در سال 2007 به بازار عطر وارد شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ورساچه پور هوم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط