بارگیری...

عطر ورساچه ورسوس (پرفیوم)

بازدید : 26

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Versace


عطر ورسوس ورساچه (Versus Versace)

طبع............... معتدل
گروه بویایی...... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ورساچه ورسوس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ورساچه ورسوس می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      میوه کامکوات، لیمو آمالفی، ستاره سیب

نت بدنه        شکوفه پرتقال آفریقایی، تنتور گل رز، استفانوتیس

نت پایه         مشک، امبرت (مشک مالو)، پچولی

 

پرفیوم Versus Versace

 

عطر و اسانس گرمی ورسوس Versus محصول برند ورساچه  Versaceعطری زنانه و گلی میوه ای است که توسط ناتالی لارسون Nathalie Lorson در سال 2010 طراحی و وارد بازار عطر شده است. این نسخه از عطر گرمی ورسوس ترکیب کاملاً جدیدی را معرفی می کند که تازه است و در عین حال زنانگی را جشن می گیرد. دوناتلا ورساچه اظهار داشت: "ورسوس انرژی خالص است." آرزوی او این است که این عطر خالص را به زنان با اراده قوی تقدیم کند که شهامت چالش های جدید را دارند. این عطر قوی بر اساس تضادهای قوی ، از زنانه های عاشقانه تا زنانه بسیار خشن است. این ترکیب ما را در حالات مختلف زنانگی، از ملایمت و لطافت تا ناهمواری و خشونت، می برد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه ورسوس ورساچه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط