بارگیری...

عطر ورساچه عود نویر (پرفیوم)

بازدید : 776

کد محصول : P1120314

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Versace


عطر ورساچه پور هوم عود نویر (Versace Pour Homme Oud Noir Versace)

طبع............... گرم
گروه بویایی...... چوبی شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ورساچه پور هوم عود نویر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ورساچه عود نویر می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      فلفل سیاه، نارنج، نرولی

نت بدنه        زعفران، هل، کندر

نت پایه         آگاروود (عود)، پچولی، درخت میشن

 

پرفیوم Versace Pour Homme Oud Noir Versace

 

اسانس و عطر گرمی ورساچه پور هوم عود نویر Versace Pour Homme Oud Noir از برند ورساچه Versace عطری کهربایی چوبی برای مردان است. اسانس خالص ورساچه عود نویر Versace Pour Homme Oud Noir در سال 2013 راه اندازی شد. پس از آنکه عطرهایی همچون عود وود (تام فورد) و ام 7 عود ابسولوت (ایو سن لوران) بر مبنای رایحه عود تولید شده و با استقبال خوبی مواجه شدند شرکت ورساچه نیز پا در این عرصه گذاشت و ورساچه پورهوم عود نویر را در سال 2013 به جهانیان معرفی کرد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ورساچه پور هوم عود نویر را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط