بارگیری...

عطر ورساچه اروس زنانه (پرفیوم)

بازدید : 934

کد محصول : P2250309

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Versace


عطر اروس پور فم ورساچه (Eros Pour Femme Versace)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... مشکی گلی چوبی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ورساچه اروس زنانه، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ورساچه اروس زنانه می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      لیمو سیسیل، انار، ترنج

نت بدنه        شکوفه لیمو، یاسمن سامباک، یاس، گل صدتومانی

نت پایه         مشک، امبروکسان، نت های چوبی، چوب صندل

 

پرفیوم Eros Pour Femme Versace

 

اسانس و عطر خالص ورساچه اروس زنانه Eros Pour Femme محصول ورساچه Versace عطری مشکی گل چوبی است. عطر گرمی ورساچه اروس زنانه Eros Pour Femme در دسامبر سال 2014 راه اندازی شده است. اسانس ورساچه اروس زنانه به عنوان افزودنی نسخه مردانه ورساچه اروس از سال 2012 روانه بازار شده است. این اسانس خالص زنانه توسط عطرسازان شرکت فرمنیخ Firmenich آلبرتو موریلاس Alberto Morillas ، اولیور کرسپ Olivier Cresp و ناتالی لارسون Nathalie Lorson امضا شده است که در ایجاد ترکیب جدید با هم همکاری کردند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه اروس پور فم ورساچه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط