بارگیری...

عطر ورساچه اروس (پرفیوم)

بازدید : 193

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Versace


عطر اروس ورساچه (Eros Versace)

طبع............... ملایم و شیرین
گروه بویایی...... شرقی سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 6000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 9500 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ورساچه اروس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ورساچه اروس می باشد.قیمت: 6,000 تومان


قیمت: 9,500 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      نعناع ، سیب سبز ، لیمو

نت بدنه        لوبیا تونکا ، امبروکسان ، گل شمعدانی

نت پایه         وانیل ماداگاسکار، درخت سرو ویرجینیایی،سرو اطلس، خس خس، چوب بلوط

 

پرفیوم Eros Versace

اسانس خالص ورساچه اروس Eros by Versace عطری است معطر و خوش بو برای مردان. عطر گرمی اروس Eros در سال 2012 به بازار عرضه شد. بینی پشت این عطر Aurelien Guichard است.

ورساچه عطر جدیدی را برای آقایان عرضه می کند - اروس با الهام از افسانه های یونان و به شدت با آن ارتباط دارد. هدف از این عطر آشکار کردن و آزاد کردن اشتیاق بی حد و حصر و تأکید بر تمایل است. این عطر خالص به نام خدای عشق یونان و پسر الهه آفرودیت - اروس نامگذاری شده است. الهام گرفتن از یونان باستان از زمانی ادامه یافته است که جیانی ورساچه امپراطوری مد خود را مطرح کرد و الهه مدوسا را به عنوان نماد این مارک برای آراستن محصولات متعدد خانه انتخاب کرد. عطر جدید اروس اولین عطر در پنج سال گذشته است که به بازار عرضه شده و هدف آن مردان است. آرزوی Donatella Versace این بود که این عطر را در مفهوم مارک Versace جای دهد و سبک و اهمیت طراحی ، کیفیت و محبوبیت طولانی مدت را به تصویر بکشد. دوناتلا Donatella توضیح می دهد: "اروس واقعاً DNA خانه ورساچه است. ما انگیزه ای یونانی داریم که باعث می شود درباره یونان باستان ، آثار باستانی و اساطیر فکر کنیم ، و در حالی که رنگ فیروزه ای نمایانگر مدیترانه است رنگ ورساچه اروس انتخاب می شود!" عطر خالص ورساچه اروس توسط اورلین گیچرد Aurelien Guichard از کمپانی جیوادان طراحی شد و عطری که تازه ، چوبی و کمی شرقی است. شیشه اصل این پرفیوم مردانه شیشه ای به رنگ فیروزه با سر الهه مدوسا Medusa روی بدنه بطری و روی درب آن است. چهره تبلیغاتی این کمپین برایان شیمانسکی است، در حالی که عکاسان مرت و مارکوس هستند. دوناتلا برای مبارزات جدید یک گلادیاتور مرد می خواست ، که برای آنچه می خواهد و برای اهدافش می جنگد. این عطر گرمی برای مردی است که استاد خودش است. او یک قهرمان است: مردی که از عقاید و اهدافش دفاع می کند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه اروس ورساچه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط