بارگیری...

عطر ورساچه اروس (پرفیوم)

بازدید : 47

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Versace


عطر اروس ورساچه (Eros Versace)

طبع............... ملایم و شیرین
گروه بویایی...... شرقی سرخس گونه
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      نعناع ، سیب سبز ، لیمو

نت بدنه        لوبیا تونکا ، امبروکسان ، گل شمعدانی

نت پایه         وانیل ماداگاسکار، درخت سرو ویرجینیایی،سرو اطلس، خس خس، چوب بلوط

 

پرفیوم Eros Versace

 

Eros by Versace عطری است معطر و خوش بو در مردان. Eros در سال 2012 به بازار عرضه شد. بینی پشت این عطر Aurelien Guichard است.

ورساچه عطر جدیدی را برای آقایان عرضه می کند - اروس با الهام از افسانه های یونان و به شدت با آن ارتباط دارد. هدف از این نسخه آشکار کردن و آزاد کردن اشتیاق بی حد و حصر و تأکید بر تمایل است. این عطر به نام خدای عشق یونان و پسر الهه آفرودیت - اروس نامگذاری شده است. الهام گرفتن از یونان باستان از زمانی ادامه یافته است که جیانی ورساچه امپراطوری مد خود را مطرح کرد و الهه مدوسا را به عنوان نماد این مارک برای آراستن محصولات متعدد خانه انتخاب کرد. عطر جدید اروس اولین عطر در پنج سال گذشته است که به بازار عرضه شده و هدف آن مردان است. آرزوی Donatella Versace این بود که این عطر را در مفهوم مارک Versace جای دهد و سبک و اهمیت طراحی ، کیفیت و محبوبیت طولانی مدت را به تصویر بکشد. دوناتلا Donatella توضیح می دهد: "اروس واقعاً DNA خانه ورساچه است. ما انگیزه ای یونانی داریم که باعث می شود درباره یونان باستان ، آثار باستانی و اساطیر فکر کنیم ، و در حالی که رنگ فیروزه ای نمایانگر مدیترانه است رنگ ورساچه اروس انتخاب می شود!" ورساچه اروس توسط اورلین گیچرد Aurelien Guichard از کمپانی جیوادان طراحی شد و عطری که تازه ، چوبی و کمی شرقی است. شیشه اصل این عطر مردانه شیشه ای به رنگ فیروزه با سر الهه مدوسا Medusa روی بدنه بطری و روی درب آن است. چهره تبلیغاتی این کمپین برایان شیمانسکی است، در حالی که عکاسان مرت و مارکوس هستند. دوناتلا برای مبارزات جدید یک گلادیاتور مرد می خواست ، که برای آنچه می خواهد و برای اهدافش می جنگد. این عطر برای مردی است که استاد خودش است. او یک قهرمان است: مردی که از عقاید و اهدافش دفاع می کند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه اروس ورساچه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط