بارگیری...

عطر وان میلیون پرایو پاکو رابان (پرفیوم)

بازدید : 851

کد محصول : P1120515

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Paco Rabanne


عطر وان میلیون پرایو پاکو رابان (1 Million Prive Paco Rabanne)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه وان میلیون پرایو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه وان میلیون پرایو می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      دارچین، پرتقال ماندارین خونی

نت بدنه        تنباکو، مر

نت پایه        لوبیا تونکا، پچولی

 

پرفیوم 1 Million Prive Paco Rabanne

 

عطر و اسانس خالص وان میلیون پرایو 1 Million Prive تولید شده برند پاکو رابان Paco Rabanne عطری کهربایی چوبی برای مردان است. عطر گرمی وان میلیون پرایو در سال 2016 عرضه شد. پرفیومر این عطر کریستف رینود است.

پاکو رابان Paco Rabanne اسانس عطر وان میلیون 1 Million را در سال 2008 و عطر لیدی میلیون Lady Million را در 2010 عرضه کرد. این عطرهای جفتی با الهام از زیاده خواهی ، طلا و ثروت بسیار محبوب شده است. عطرهای جفتی جدید این مجموعه وان میلیون پرایو و لیدی میلیون پرایو هستند که در تابستان 2016 عرضه شدند. پرفیوم وان میلیون پرایو عطری است شرقی - چوبی و پر از تضاد ، که توسط عطرساز Christophe Raynaud امضا شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر وان میلیون پرایو مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط