بارگیری...

عطر وان میلیون لاکی پاکو رابان (پرفیوم)

بازدید : 800

کد محصول : P1170517

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Paco Rabanne


عطر وان میلیون لاکی پاکو رابان (1 Million Lucky Paco Rabanne)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه وان میلیون لاکی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه وان میلیون لاکی می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      آلو، نت های اوزونیک، گریپ فروت، ترنج

نت بدنه        فندق، عسل، سرو، چوب کشمیر، گل یاس، شکوفه پرتقال

نت پایه        چوب عنبر، پچولی، خزه بلوط، خس خس

 

پرفیوم 1 Million Lucky Paco Rabanne

 

عطر و اسانس خالص وان میلیون لاکی 1 Million Lucky محصول برند پاکورابان Paco Rabanne عطری مردانه و چوبی است. عطر گرمی وان میلیون لاکی 1 Million Lucky در سال 2018 عرضه شد. بینی پشت این عطر Nathalie Gracia-Cetto است. پرفروش ترین اسانس عطرهای خانه عطر پاکو رابان (وان میلیون (2008) و لیدی میلیون (2010)) تفسیرهای جدیدی به خود می گیرد و در بهار 2018 با عنوان وان میلیون لاکی و لیدی میلیون لاکی وارد بازار میشود. پرفیوم وان میلیون لاکی به عنوان رایحه ای تپنده و فریبنده از روایح چوبی معرفی می شود. و تازه ، زنده و حساس توصیف شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر وان میلیون لاکی مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط