بارگیری...

عطر هی وود راکی مانتین وود (پرفیوم)

بازدید : 38

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dsquared


عطر هی وود راکی مانتین وود دیسکوارد (He Wood Rocky Mountain Wood DSQUARED2)

طبع............... گرم و تلخ
گروه بویایی..... چوبی شرقی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       

نت بدنه        

نت پایه      

 

پرفیوم He Wood Rocky Mountain Wood DSQUARED

 

عطر هی وود راکی مانتین وود He Wood Rocky Mountain Wood  از برند  DSQUARED² عطری است وودی برای مردان که در سال 2009 توسط دافنی بوگی Daphne Bugey طراحی شده است. هی وود راکی مانتین وود Dsquared² He Wood Rocky Mountain Wood عطر جدیدی از کلکسیون طبیعت Dsquared² Nature Always Wins  کمپانی دیسکوارد  Dsquared² و برای آقایان است. برای عطر هی وود راکی مانتین وود Fragrance Dsquared² He Wood Rocky Mountain Wood از کوه های کانادا الهام گرفته شده است و برای علاقمندان به طبیعت طراحی و تقدیم شده است. ترکیب این محصول برگرفته از نت های سنگین و چوبی است و با توجه به طبع گرمش برای فصول سرد سال پیشنهاد میشود.

نت ها: بنفشه، سدر ویرجینیا، خس خس، فلفل، بخور، مشک، زنبق، کهربا

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر هی وود راکی مانتین وود را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرهای (اسانس های) ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط