بارگیری...

عطر هیندو گرس ناسوماتو (پرفیوم)

بازدید : 297

کد محصول : P3254405

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Nasomatto


عطر هیندو گرس ناسوماتو (Hindu Grass Nasomatto)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... معطر گیاهی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه هیندو گرس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه هیندو گرس می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه        

نت پایه         

 

عطر Hindu Grass Nasomatto

 

عطر خالص هیندو گرس Hindu Grass از برند ناسوماتو Nasomatto عطری معطر سبز برای زنان و مردان است. بینی پشت این عطر، الساندرو گوالتیری Alessandro Gualtieri است کسی که دستی در خلق تمام پرفیوم‌های زیر چتر این برند دار و معتقد است عطرها طراحی می‌شوند تا زندگی خود را داشته باشند. هدف این عطر، دمیدن اعتقاد به آرامش و عشق جهانی است. این نتیجه تلاش برای محبت به بشریت است.

نتها: نعناع هندی، نت های جنگلی و سبز، چمن، تنباکو

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه هیندو گرس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط