بارگیری...

عطر هوگو انرجایز هوگو باس (پرفیوم)

بازدید : 282

کد محصول : P1251414

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Hugo Boss


عطر هوگو انرجایز هوگو باس (Hugo Energise Hugo Boss)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... معطر چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه هوگو انرجایز، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه هوگو انرجایز می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      فلفل صورتی، لیمو ترش، میوه پرتقال کامکوات، برگ میوه آناناس، نعناع، پرتقال ماندارین، هل

نت بدنه        گل یاس، جوز هندی، درخت عرعر، فریزیا، گشنیز، راوید مریم گلی

نت پایه         وانیل، چرم، چوب درخت ساج

 

پرفیوم Hugo Energise Hugo Boss

 

عطر خالص هوگو انرجایز Hugo Energize از برند هوگو باس Hugo Boss عطری چوبی معطر برای مردان است. اسانس خالص هوگو انرجایز Hugo Energize در سال 2005 و توسط کلود دیر Claude Dir طراحی و وارد بازار شده است. عطر گرمی هوگو انرجایز Hugo Energize سرچشمه انرژی و نیرو برای مردانی است که می‌خواهند زندگی را با قواعد خودشان تعریف کنند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه هوگو انرجایز را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط