بارگیری...

عطر هوس فور هیم رصاصی (پرفیوم)

بازدید : 707

کد محصول : P1255703

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Rasasi


عطر هوس فور هیم رصاصی (Hawas for Him Rasasi)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه هوس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه هوس می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       ترنج، سیب، دارچین، لیمو

نت بدنه         روایح آبی، آلو، شکوفه پرتقال، هل

نت پایه         عنبر سائل، مشک، نعناع هندی، چوب آب خورده

 

پرفیوم Hawas for Him Rasasi

 

عطر و اسانس خالص هوس فور هیم (مردانه) Hawas for Him از برند رصاصی عطری معطر و آبی برای مردان است. اسانس گرمی هوس مردانه Hawas for Him در سال 2015 راه اندازی شد. این عطر خالص روح ماجراجویانه ، اکتشافی و تداعی کننده انسان مدرن را به تصویر می کشد. این رایحه آبی (وابسته به آب) برای تجسم قدرت و نشاط مردانه طراحی شده است. عطر گرمی هوس ترکیبی از مرکبات درجه یک ایتالیایی و طراوت میوه ای است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر مردانه هوس فور هیم رصاصی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط