بارگیری...

عطر هایر انرژی دیور (پرفیوم)

بازدید : 780

کد محصول : P1252226

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر هایر انرژی دیور (Higher Energy Dior)

طبع............... سرد
گروه بویایی..... معطر چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه هایر انرژی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه هایر انرژی می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     توت درخت عرعر، آناناس، گریپ فروت، خربزه، نعناع

نت بدنه        فلفل، جوز هندی، بخور

نت پایه        سرو، خس خس، خزه درخت بلوط، چوب صندل، مشک، لابدانیوم

 

پرفیوم Higher Energy Dior

 

عطر و اسانس گرمی هایر انرژی Higher Energy از برند کریستین دیور Dior عطری معطر چوبی و مردانه است و در سال 2003 راه اندازی شده است. طراحی این اسانس بینظیر را ناتالی گراسیا Nathalie Gracia-Cetto و کارلوس وینالز Carlos Vinals به عهده داشتند. عطر خالص هایر انرژی Higher Energy عطری جوان و شهری که برای مردی خلق شده است که همواره نسبت به چشم اندازها و افق های جدید در ترکیب نت های تازه، و نت های تند و چوبی نگرشی باز دارد.

 

فروشگاه  رایحه ی طلایی ، عطر هایر انرژی مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط