بارگیری...

عطر نیویورک عود باند نامبر 9 (پرفیوم)

بازدید : 750

کد محصول : P3125201

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Bond NO. 9


عطر نیویورک عود باند شماره 9 (New York Oud Bond No 9)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی...... شرقی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه نیویورک عود، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه نیویورک عود می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      آلو ، زعفران ، پرتقال

نت بدنه        گل رز ، آگاروود (عود) ، پچولی ، ریشه زنبق زرد

نت پایه         مشک ، عسل سفید ، خس خس

 

پرفیوم New York Oud No 9

 

عطر خالص نیویورک عود New York Oud by Bond No 9 عطری است با رایحه کهربا برای زنان و مردان که در سال 2011 توسط کمپانی باند/بوند نامبر 9 در نیویورک راه اندازی شد. اسانس نیویورک عود برای عود شماره 9، شروع یک انتظار است - که سرپیچی کردن از عود در آن مشهود است، تناقض زیبایی که ایده کامل عطر مورد بحث را از نو ابداع کرده است.

ما با عود تجربه هایی داریم، در سال 2008 ، کمپانی باند 9 نیویورکی اولین محصول خود را برای هارودز معرفی کرد که به طرز حیرت انگیزی پرفروش ترین عطر امپراتوری لندن بود - یک موفقیت تاریخی. پس جسارت آن را پیدا کرد برای دهمین سالگرد تاسیس خود ، بی سر و صدا یک عود دوم ، باند شماره 9 عودی را طراحی کند که با حساسیت های عطر شرقی و غربی ترکیب شده است. اما آیا کافی بود؟ نه. آنچه باقی ماند این بود که محدودیت های عود را آزمایش کرد ، آن را از طریق تغییر دریا تغییر داد و آن را برای فضای شهری پر انرژی ما مدرن کرد. پس New York Oud به موقع برای روز ولنتاین 2011 وارد بازار شد. اگرچه ما برای حفظ طبیعت آندروژنی عود دنیای قدیم تصمیم گرفتیم ، اما در مورد نسخه جدید ما هیچ چیز سنتی یا عودآلود وجود ندارد. درعوض ، ما به آن لطافت پویا و مطمئن اعتماد به نفس داده ایم - بافت مخملی خامه ای ماجراجویانه که قبلاً هرگز نداشته است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه نیویورک عود باند نامبر 9 را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط