بارگیری...

عطر نینا ریچی (پرفیوم)

بازدید : 396

کد محصول : P2366103

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Nina Ricci


عطر نینا نینا ریچی (Nina Nina Ricci)

طبع............... معتدل و شیرین
گروه بویایی..... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه نینا، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه نینا می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       لیمو آمالفی، لیمو ترش

نت بدنه         سیب سبز، پرالین، گل صدتومانی، داتوره

نت پایه         درخت سیب، مشک، سرو ویرجینیا

 

پرفیوم Nina Nina Ricci

 

عطر و اسانس نینا Nina محصول برند نینا ریچی Nina Ricci عطری گلی میوه ای برای بانوان است. اسانس خالص نینا در سال 2006 راه اندازی شد. این عطر گرمی توسط تیمی متشکل از الیور کرسپ Olivier Cresp ، ژاک کاوالیه Jacques Cavallier و کریستین داسلییر Christian Dussoulier ایجاد شد. عطر خالص نینا یک عطر افسانه ای جدید است که مخاطبین جوان را هدف گرفته است. اسانس گرمی نینا عطری خوش طعم از گل و میوه ، با رایحه میوه های شیرین شده است. این ترکیب درخشان و خود به خود شروع می شود ، درست مانند یک خنده بی دغدغه با نت های مرکبات تازه لیموترش. پرفیوم و عطر نینا جایگزین عطری قدیمی با همین نام شده است که در سال 1987 ایجاد شده بود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر زنانه نینا نینا ریچی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط