بارگیری...

عطر نارکوتیک وینس ناسوماتو (پرفیوم)

بازدید : 239

کد محصول : P2384407

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Nasomatto


عطر نارکوتیک وینس (ونوس) ناسوماتو (Narcotic Venus Nasomatto)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه نارکوتیک وینس ، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه نارکوتیک وینس می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      

نت بدنه        

نت پایه       

 

عطر Narcotic Venus Nasomatto

 

عطر خالص نارکوتیک وینس (ونوس) Narcotic Venus محصولی از ناسوماتو Nasomatto عطری گلی برای زنان است. همچون عطرهای دیگر این برند الساندرو گوالتیری Alessandro Gualtieri ان را طراحی و تولید کرده است. هدف تولید عطر گرمی نارکوتیک ونس ناشی از تلاش برای شدت قدرت جنسی زن است.

نتها: گل مریم، گل یاس، گل سوسن، ادویه جات

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه نارکوتیک وینس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط