بارگیری...

عطر نارسیس رودریگز فور هیم (پرفیوم)

بازدید : 3

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Narciso Rodriguez


عطر نارسیس رودریگز فور هیم (مردانه) (Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... معطر سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه نارسیس رودریگز فور هیم ، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه نارسیس رودریگز فور هیم می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      

نت بدنه       

نت پایه       

 

پرفیوم Narciso Rodriguez for Him Narciso Rodriguez

 

عطر و اسانس خالص نارسیس رودریگز فور هیم (مردانه) Narciso Rodriguez for Him محصول دیگر برند نارسیس رودریگز Narciso Rodriguez است و چهار سال پس از نسخه زنانه آن تولید شده است. این عطر خالص مردانه و معطر سرخس گونه است. اسانس گرمی نارسیس رودریگز مردانه Narciso Rodriguez for Him در سال 2007 عرضه شد. خالق این عطر گرمی فرانسیس کرکجان Francis Kurkdjian است که نسخه زنانه را به همراه کریستین ناگل ساخته است. عطر و پرفیوم نارسیس رودریگز با الهام از "عطرهای بزرگ مردانه فاگور از دهه 1980" تهیه شده است.

نت ها: برگ بنفشه، مشک، نعناع هندی، کهربا

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر نارسیس رودریگز فور هیم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط