بارگیری...

عطر نارسیس رودریگز فور هر (پرفیوم)

بازدید : 399

کد محصول : P2386202

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Narciso Rodriguez


عطر نارسیس رودریگز فور هر (زنانه) (Narciso Rodriguez for Her Narciso Rodriguez)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... گلی چوبی مشکی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوبقیمت: 228,000 تومان


قیمت: 421,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       شکوفه پرتقال آفریقایی، اسمانتوس، ترنج

نت بدنه         مشک، کهربا

نت پایه         خس خس، وانیل، نعناع هندی

 

پرفیوم Narciso Rodriguez for Her Narciso Rodriguez

 

اسانس خالص نارسیس رودریگز فور هر (زنانه) Narciso Rodriguez For Her از اولین های محصول نارسیس رودریگز Narciso Rodriguez عطری مشکی گلی چوبی برای زنان است. عطر خالص نارسیس رودریگز زنانه Narciso Rodriguez For Her در سال 2003 راه اندازی شد. این اسانس گرمی، نارسیس رودریگز زنانه Narciso Rodriguez For Her توسط کریستین ناگل و فرانسیس کورکجان ساخته شده است. این عطر گرمی برنده 2 جایزه است: FiFi Award Fragrance Of The Year's Women's Nouveau Niche 2004 و FiFi Award Fragrance of the Year's Women's Nouveau Niche 2007.

نارسیسو رودریگز ، طراح جوان و بسیار مدرن آمریکایی با اصالت کوبایی، اولین عطرهای خود را روانه بازار کرد که فوراً در ایالات متحده و نه تنها در آنجا مورد توجه قرار گرفت. محبوبیت این عطر (صرف نظر از ترکیب غیرمعمول و ویژگی سنگین آن) به راحتی قابل توضیح است زیرا نشان دهنده تمایل هر زن برای جذب و اغوا است و این عطر به طور آشکار دارای ویژگی جنسی است.

نارسیس رودریگز زنانه در ابتدا در سال 2003 به عنوان ادوتویلت EDT عرضه شد. سپس در سال 2006 به صورت ادوپرفیوم EDP ایجاد شد. با وجود این واقعیت که نت مشک در مرکز ترکیب باقی مانده است، اما ترکیب تغییر کرد. ادوپرفیوم EDP نارسیس رودریگز زنانه در صدر جدول قرار گرفته است. این اثر به لطف چوب های عجیب و غریب - نعناع هندی و چوب صندل ، مرموزتر و غنی تر شده است. هر دو واریانس رایحه را می توان به عنوان گلی با طعم مشک شدید توصیف کرد، فقط اولی تندتر و تهاجمی تر است، در حالی که دومی شیرین تر و نرم تر است. سازندگان هردو عطر کریستین ناگل و فرانسیس کورکجیان هستند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر نارسیس رودریگز فور هر (زنانه) را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط