بارگیری...

عطر نارسیس بلو نویر (پرفیوم)

بازدید : 26

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Narciso Rodriguez


عطر نارسیس رودریگز بلو نویر (Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی..... چوبی تند
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       هل، جوز هندی

نت بدنه        مشک

نت پایه        خس خس، سدر، چوب آبنوس، کهربا

 

پرفیوم Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir

 

عطر نارسیس رودریگز بلو نویر مردانه Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir از محصولات برند نارسیس رودریگز  Narciso Rodriguez عطری مردانه وودی اسپایسی است که در سال 2015 توسط سونیا کنستانت Sonia Constant به بازار عطر معرفی گردید.

در واقع در سال 2015 ، نارسیس رودریگز Narciso Rodriguez نسخه جدید عطر نارسیس رودریگز مردانه Narciso Rodriguez for Him را از سال 2007 عرضه می کند. عطرنارسیس رودریگز مردانه بلو نویر Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir برای مردی مرموز ، مدرن و زیبا است. نارسیسو رودریگز میگوید: "من آبی را آنقدر تیره دوست دارم که سیاه به نظر برسد. من رنگ سیاه را که عمق غروب را می گیرد دوست دارم." این عطر تمیز و تیز است ، دارای عمق و احساس، و همچنین دارای شخصیت اصلی تند و مُشکی است. آکورد تند آن شامل جوز هندی و هل است. قلب مُشکی امضا شده این ترکیب ثابت مانده و با انبوهی چوبی از سرو آبی و آبنوس سیاه تکمیل شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر نارسیس بلو نویر را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط