بارگیری...

عطر میس دیور بلومینگ بوکت (پرفیوم)

بازدید : 738

کد محصول : P2282213

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر میس دیور بلومینگ بوکت دیور (Miss Dior Blooming Bouquet Dior)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه میس دیور بلومینگ بوکت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه میس دیور بلومینگ بوکت می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      نارنگی سیسیل

نت بدنه        گل صدتومانی صورتی، رز، زردآلو، هلو

نت پایه         مشک سفید

 

پرفیوم Miss Dior Blooming Bouquet Dior

 

عطر و اسانس خالص میس دیور بلومینگ بوکت Bouquet Miss Dior Blooming Bouquet از برند کریستین دیور Dior عطری گلی و زنانه است. اسانس میس دیور بلومینگ بوکت  Miss Dior Blooming Bouquet در سال 2014 و با تلاش فرانسیس دماکی  Francois Demachy عرضه شده است. نسخه جدید عطر گرمی میس دیور بلومینگ بوکت MISS DIOR BLOOMET BOUQUET در اوایل ژانویه ارائه شد. این عطر خالص یک ترکیب زیبا برای اعلام اولین روزهای بهار دارد. نت های آن پیوند ظریفی از نت های گل را ارائه می دهد که ما را شاداب می کند و یک مسیر معطر ارزشمند می دهد. عطرساز خانه عطر دیور - فرانسیس دماکی، پرفیوم و عطر میس دیور بلوومینگ بوکت را عطری ابریشمی خارق العاده می داند که از عصاره گل صد تومانی تازه شده با اسانس ماندارین سیسیلی و با دوز زنانه از عصاره گل رز بر پایه مخملی مشک سفید تهیه شده است. اسانس خالص میس دیور بلومینگ بوکت Miss Dior Blooming Bouquet عطری است که زیبایی فوق العاده ای را به ارمغان می آورد.

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه میس دیور بلومینگ بوکت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط