بارگیری...

عطر میس دیور ابسلوتلی بلومینگ (پرفیوم)

بازدید : 689

کد محصول : P2362212

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر میس دیور ابسلوتلی بلومینگ دیور (Miss Dior Absolutely Blooming Dior)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه میس دیور ابسلوتلی بلومینگ، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه میس دیور ابسلوتلی بلومینگ می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      تمشک، انگور سیاه، انار، فلفل صورتی

نت بدنه        گل رز، گل صدتومانی

نت پایه         مشک سفید

 

پرفیوم Miss Dior Absolutely Blooming Dior

 

عطر و اسانس گرمی میس دیور ابسلوتلی بلومینگ Miss Dior Absolutely Blooming  از محصولات دیور  Dior عطری زنانه و میوه ای است. اسانس خالص میس دیور ابسلوتلی بلومینگ Miss Dior Absolutely Blooming در سال 2016 توسط فرانسیس دماکی Francois Demachy ارائه شد است. پرفیوم و عطر میس دیور ابسلوتلی بلومینگ Miss Dior Absolutely Blooming از مجموعه معروف Miss Dior است و فرانسیس دماکی، عطرساز داخلی دیور، اعلام کرد این عطر خالص که با نت های میوه ای روشن شروع می شود برای زنان شاد و عاشق زندگی طراحی شده است. عطر گرمی میس دیور ابسلوتلی بلومینگ Miss Dior Absolutely Blooming گروه بویایی جدیدی از میس دیور بلومینگ بوکت است که به عنوان رایحه ای جذاب تر ، پرشورتر و مدرن تر طراحی شده است. رنگ داغ صورتی مایع با ویژگی گلی مطابقت دارد.

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه میس دیور ابسلوتلی بلومینگ را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط