بارگیری...

عطر مفیستو کازاموراتی (پرفیوم)

بازدید : 980

کد محصول : P1253603

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Xerjoff Casamorati


عطر مفیستو زرجف کازاموراتی (Xerjoff Casamorati Mefisto)

طبع............... خنک و تند
گروه بویایی..... معطر میوه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه مفیستو کازاموراتی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه مفیستو کازاموراتی می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       گریپ فروت، ترنج، لیمو آمالفی

نت بدنه         اسطوخودوس، زنبق، گل رز

نت پایه         مشک، چوب صندل، سدر ویرجینیا، کهربا

 

پرفیوم Xerjoff Casamorati Mefisto

 

عطر گرمی مفیستو MEFISTO محصول برند زرجف Xerjoff و از کالکشن کازاموراتی Casamorati عطری مرکباتی معطر برای مردان است. اسانس کازاموراتی زرجف مفیستو Xerjoff Casamorati Mefisto عطری خنک و تند است که در سال 2009 راه اندازی شد.

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مفیستو کازاموراتی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط