بارگیری...

عطر مدرن پرنسس لانوین (پرفیوم)

بازدید : 933

کد محصول : P2280703

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lanvin


عطر مدرن پرنسس لانوین (Modern Princess Lanvin)

طبع............... خنک و شیرین
گروه بویایی..... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
نوع عطر......... اسانس خالصقیمت: 207,000 تومان


قیمت: 383,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       سیب قرمز، توت قرمز

نت بدنه         فریزیا، گل یاس

نت پایه         ارکید وانیلی، مشک سفید، چوب های سفید

 

پرفیوم Modern Princess Lanvin

 

عطر خالص پرینسس مدرن Modern Princess توسط لانوین Lanvin عطری گلی میوه ای برای زنان است. اسانس پرنسس مدرن در سال 2016 راه اندازی شد. بینی پشت این عطر، کریستو رایاود Christophe Raynaud است.

خانه مد لانوین، پرینسس مدرن را تحت مجوز Interparfums در ژانویه 2016 به عنوان فصل جدید عطر لانوین راه اندازی کرد. لانوین چشم انداز جدید و مدرن یک زن را به عنوان ماجراجویی سرکش از روحی آزاد آشکار می کند: "پر زرق و برق، بی نظیر و شدیدا احساسی، او از اراده آزاد خود، و بازی با اسرار و حقیقت استفاده می کند. او هرگز زندانی هیچ چیز و یا هیچکس نشده است. او سرنوشت خود را ایجاد می کند. آزادی او ارزشمند است. " خالق و عطار این پرفیوم، کریستوف رایاود از Firmenich، اسانس پرنسس مدرن را به عنوان یک رایحه گلی پر از بافت، احساسات و حسن نیت، الهام گرفته از رنگ قرمز توصیف می کند: "قرمز مترادف با اشتیاق، حساسیت و شدت است. این رنگ عشق است، اما همچنین ممنوع است. این عطر به طرز غیر قابل تحملی جذاب است؛ و وسوسه انگیز مانند یک میوه اعتیاد آور است."

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مدرن پرنسس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط