بارگیری...

عطر مارلی گودولفین (پرفیوم)

بازدید : 210

کد محصول : P1170609

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Marly


عطر مارلی گودولفین (Godolphin Parfums de Marly)

طبع............... گرم
گروه بویایی...... چرمی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه گودولفین، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه گودولفین می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      نت های میوه ای، زعفران، گیاه میت، آویشن، درخت سرو، نتهای سبز جنگلی

نت بدنه        گل رز، ریشه گل زنبق، گل یاس

نت پایه         چرم، کهربا، خس خس، سرو ویرجینیا، مشک، وانیل

 

پرفیوم Godolphin Parfums de Marly

 

اسانس خالص گودولفین Godolphin تولیده شده توسط مارلی Marly عطری چرمی برای مردان است. عطر گرمی گودولفین Godolphin در سال 2010 و توسط مشیل سارامیتو Michele Saramito طراحی و به بازار عرضه شده است. گودولفین کاملا بر رایحه چرم استوار شده و بوی چرمی آن کاملا ادکلن کم نظیر تام فورد یعنی توسکان لدر را در ذهن تداعی می‌کند. مانند سایر محصولات مارلی، گودولفین نیز از روی نام یکی از اسب‌های مالک این شرکت اقتباس شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه مارلی گودولفین را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط