بارگیری...

عطر مارلی کارلایل (پرفیوم)

بازدید : 254

کد محصول : P3184508

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Mont Blanc


عطر مارلی کارلایل (Carlisle Parfums de Marly)

طبع............... گرم
گروه بویایی...... گلی میوه ای
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه کارلایل ، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه کارلایل می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      جوز هندی، سیب سبز

نت بدنه        لوبیا تونکا، گل رز

نت پایه         نعناع هندی، وانیل

 

پرفیوم Carlisle Parfums de Marly

 

عطر گرمی کارلایل Carlisle محصول برند مارلی Parfums de Marly عطری گلی میوه ای برای زنان و مردان است. اسانس و عطرخالص کارلایل در سال 2015 راه اندازی شد. این نسخه منحصر به فرد Parfums De Marly Harrod’s London است. اسانس خالص کارلایل Carlisle مظهر نور است، آفتابی و درخشنده، و دارای سازگاری تا حدی که ترکیبی جالب را به وجود آورده است یک همبستگی اعجاب آور و انفجاری.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه مارلی کارلایل را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط