بارگیری...

عطر مارلی پرسیوال (پرفیوم)

بازدید : 213

کد محصول : P3250604

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Marly


عطر مارلی پرسیوال (Percival Parfums de Marly)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... معطر مرکباتی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه پرسیوال، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه پرسیوال می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      اسطوخودوس، پرتقال ماندارین، ترنج، شمعدانی

نت بدنه        هدیون، گشنیز، گل یاس، گل بنفشه، دارچین

نت پایه         آمبروکسان، صمغ صنوبر، چوب عود، مشک، چوب تازه و تمیز

 

پرفیوم Percival Parfums de Marly

 

اسانس گرمی پرسیوال Percival از برند مارلی Parfums de Marly عطری است مرکباتی که برای زنان و مردان طراحی شده است. عطر خالص پرسیوال Percival  که نام خود را از یکی از شوالیه های افسانه ای میز گرد شاه آرتور گرفته ، در اکتبر سال 2018 تولید شد. اسانس خالص پرسیوال توسط عطار معروف ایرانی حمید مرآتی کاشانی خلق گردید. در واقع این عطر مرکباتی با  رایحه دریایی که توسط  Julien Sprecher ، بنیانگذار  Parfums de Marly ، در همکاری نزدیک با حمید مرآتی کاشانی ، عطرساز  Firmenich ، ساخته شده ، هدف دارد تا کلکسیونی که هنوز در آن این خانواده ی بویایی عرضه نشده را کامل کند. عطر گرمی پرسیوال ترکیبی مرکباتی و معطر به ارمغان آورد که بر پایه چوبی تنظیم شده، با دنباله ای که هم تازه و هم قدرتمند است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه مارلی پرسیوال را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط