بارگیری...

عطر مارلی پرسیوال (پرفیوم)

بازدید : 108

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Marly


عطر مارلی پرسیوال (Percival Parfums de Marly)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... معطر مرکباتی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه پرسیوال، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه پرسیوال می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی      اسطوخودوس، پرتقال ماندارین، ترنج، شمعدانی

نت بدنه        هدیون، گشنیز، گل یاس، گل بنفشه، دارچین

نت پایه         آمبروکسان، صمغ صنوبر، چوب عود، مشک، چوب تازه و تمیز

 

پرفیوم Percival Parfums de Marly

 

اسانس گرمی پرسیوال Percival از برند مارلی Parfums de Marly عطری است مرکباتی که برای زنان و مردان طراحی شده است. عطر خالص پرسیوال Percival  که نام خود را از یکی از شوالیه های افسانه ای میز گرد شاه آرتور گرفته ، در اکتبر سال 2018 تولید شد. اسانس خالص پرسیوال توسط عطار معروف ایرانی حمید مرآتی کاشانی خلق گردید. در واقع این عطر مرکباتی با  رایحه دریایی که توسط  Julien Sprecher ، بنیانگذار  Parfums de Marly ، در همکاری نزدیک با حمید مرآتی کاشانی ، عطرساز  Firmenich ، ساخته شده ، هدف دارد تا کلکسیونی که هنوز در آن این خانواده ی بویایی عرضه نشده را کامل کند. عطر گرمی پرسیوال ترکیبی مرکباتی و معطر به ارمغان آورد که بر پایه چوبی تنظیم شده، با دنباله ای که هم تازه و هم قدرتمند است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه مارلی پرسیوال را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط