بارگیری...

عطر مارلی ایسپازون (پرفیوم)

بازدید : 675

کد محصول : P1320603

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Marly


عطر مارلی ایسپازون (Ispazon Parums de Marly)

طبع............... تلخ و تند
گروه بویایی..... چوبی کهربایی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ایسپازون، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ایسپازون می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       برگ بو، آویشن، پرتقال، لیمو آمالفی، لیمو ترش

نت بدنه         سرو ویرجینیا، سوسن دره

نت پایه         مشک، کهربا، وانیل

 

پرفیوم Ispazon Parfums de Marly

 

عطر خالص ایسپازون Ispazon  محصول برند معروف  Parfums de Marly عطری چوبی کهربایی برای آقایان است که در سال 2010 به بازار عرضه شد. بینی پشت این عطر و اسانس Jacques Flori است. پرفیوم ایسپازون Ispazon رایحه چوبی کهربایی که پس از آنکه نژاد بومی هلند به لطف و زیبایی مشهور میشود نامگذاری می شود، و در این رایحه، رایحه لورل ، به یک پایه شرقی کهربا و وانیل تبدیل می شود.

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مارلی ایسپازون را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط