بارگیری...

عطر ل پارفوم الی ساب (پرفیوم)

بازدید : 784

کد محصول : P2386702

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Elie Saab


عطر ل پارفوم الی ساب (Le Parfum Elie Saab)

طبع............... ملایم
گروه بویایی..... گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه پارفوم الی ساب، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه پارفوم الی ساب می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09370537728 09151177418

تلفن ثابت :   05138470729

نت بالایی      شکوفه پرتقال آفریقایی

نت بدنه        گل یاسمن

نت پایه         عسل سفید، پچولی، گل رز، سرو ویرجینیا

 

پرفیوم Le Parfum Elie Saab

 

عطر و اسانس خالص لپرفیوم Le Parfum محصول برند لبنانی الی ساب  Elie Saab، اولین عطر این مجموعه و عطری زنانه و گلی است که در سال 2011 توسط فرانسیس کرکجان Francis Kurkdjian عرضه شد.

بدین ترتیب اولین عطر خالص از طراح لباس هایوت لبنان به سادگی لپرفیوم  Le Parfum نامیده می شود که پس از 279 نسخه آزمایشی ، ترکیبی فوق العاده زنانه ، گلدار و چوبی خلق و توسط فرانسیس کرکجان Francis Kurkdjian امضا شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه ل پارفوم الی ساب را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط