بارگیری...

عطر لیدی میلیون پرایو پاکو رابان (پرفیوم)

بازدید : 696

کد محصول : P2120516

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Paco Rabanne


عطر لیدی میلیون پرایو پاکو رابان (Lady Million Prive Paco Rabanne)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لیدی میلیون پرایو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لیدی میلیون پرایو می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      نت های چوبی، شکوفه پرتقال

نت بدنه        وانیل، تمشک، گل آفتاب پرست

نت پایه        کاکائو، عسل، پچولی

 

پرفیوم Lady Million Prive Paco Rabanne

 

عطر و اسانس گرمی لیدی میلیون پرایو از برند پاکو رابان  Paco Rabanne عطری زنانه گلی کهربایی است. عطر خالص لیدی میلیون پرایو Lady Million Prive در سال 2016 و با تلاش آن فلیپو Anne Flipo عرضه شد.

پاکو رابان Paco Rabanne اسانس عطر وان میلیون 1 Million را در سال 2008 و عطر لیدی میلیون Lady Million را در 2010 عرضه کرد. این عطرهای جفتی با الهام از زیاده خواهی ، طلا و ثروت بسیار محبوب شده است. عطرهای جفتی جدید این مجموعه وان میلیون پرایو و لیدی میلیون پرایو هستند که در تابستان 2016 عرضه شدند. پرفیوم لیدی میلیون پرایو Lady Million Privé رایحه ای برای یک زن جذاب و غیرقابل مقاومت ساخته شده است. این ترکیب جدید بیشتر خواب آور ، عمیق ، حسی و شرقی می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر لیدی میلیون پرایو زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط