بارگیری...

عطر لیدی میلیون لاکی پاکو رابان (پرفیوم)

بازدید : 567

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Paco Rabanne


عطر لیدی میلیون لاکی پاکو رابان (Lady Million Lucky Paco Rabanne)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لیدی میلیون لاکی، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لیدی میلیون لاکی می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی      تمشک

نت بدنه        فندق، گل رز، گل یاس

نت پایه        عسل، چوب کشمیر، چوب صندل، سرو

 

پرفیوم Lady Million Lucky Paco Rabanne

 

عطر و اسانس خالص لیدی میلیون لاکی Lady Million Lucky  از برند پاکو رابان  Paco Rabanne عطری زنانه و گلی است که در سال 2018 راه اندازی شده است. عطر گرمی لیدی میلیون لاکی Lady Million Lucky نشان دهنده هیجان سرخوشی و ترکیب گلی است. در این اسانس عطری آکورد رز شجاع و گستاخانه با مخلوط تمشک و عسل و چوب مخملی و فندق معرفی می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر لیدی میلیون لاکی زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط