بارگیری...

عطر لدر عود دیور (پرفیوم)

بازدید : 1011

کد محصول : P3122214

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Dior


عطر لدر عود دیور (Leather Oud Dior)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لدر عود، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لدر عود می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     ترنج

نت بدنه        هل، میخک، گل یاس، شمعدانی

نت پایه        چرم، آگاروود (عود)، دود، درخت توس، پچولی، چوب عنبر، چوب صندل، ماسه

 

پرفیوم Leather Oud Dior

 

عطر و اسانس گرمی لدر عود Leather Oud توسط برند دیورDior  برای زنان و مردان طراحی شده است. عطر خالص لدر عود در سال 2018 و توسط فرانسیس دماکی Francois Demachy راه اندازی شده است. نت های قوی از چوب عود با نت های خام و معطر چرم ترکیب می شود. نام عطر لدر عود، تمایل به آوردن دو عطر متمایز را به هماهنگی در یک عطر شرقی تبدیل می کند. اسانس خالص لدر عود عطری است که می خواهد به یاد داشته باشید، عطری است با یک قلب سوزان و قدرتی شدید.

دیور یک مجموعه منحصر به فرد جدید از ده عطر را به نام LA Collection Couturier Parfumeur، امضا شده توسط Francois Demachy را راه اندازی می کند. این مجموعه زندگی بنیانگذار این برند کریستین دیور را نشان می دهد. این مجموعه شامل پنج عطر مردانه است: EAU Noire، Vetiver، Leather Oud، Bois d'Argent و  Ambre Nuit و پنج مورد دیگر: Mitzah، Granville، New Look 1947 ، Cologne Royale و Milly-la-Foret. عطر Cologne Royale برای هر دو جنس مناسب است، و مابقی رایحه ها زنانه هستند.

از طرفی دیگر اسانس خالص لدر عود، عطری شرقی، عضوی از کالکشن Maison Christian Dior است و مانند یک مسابقه اسب دوانی در صحرا، این عطر دعوت به یک سفر بویایی در شرق است، جایی که آکورد های چوبی نت های گرم چرم را ملاقات میکند. فرانسیس دماکی درباره این عطر خالص می‌گوید: "من برای ساختن این عطر چرمی، بیش از هر چیزی به رنگ‌های به‌کاررفته در نقاشی‌های سبک شرقی توجه داشتم که جهانی از تپه‌های شنی و اسب‌سواران را به تصویر می‌کشند. آکورد چوبی لیدر عود 2018 امضای ویژه‌ای است که درواقع جایگاه خودش را با تمرکز بر سویه‌های حیوانی نت عود به‌دست می‌آورد. این عطر جذاب بوی چرم زین اسب‌ها را تداعی می‌کند و این بوی خاص را در کنار بوی چوب آتش‌گرفته و شن‌های داغ قرار می‌دهد."

 

فروشگاه  رایحه ی طلایی ، عطر لدر عود زنانه و مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط