بارگیری...

عطر لجند اینتنس مون بلان (پرفیوم )

بازدید : 165

کد محصول : P1354505

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Mont Blanc


عطر لجند اینتنس مون بلان (Legend Intense Montblanc)

طبع ............... معتدل
گروه بویایی..... معطر سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... متوسط

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لجند اینتنس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لجند اینتنس می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09370537728 09151177418

تلفن ثابت :   05138470729

نت بالایی      آناناس، ترنج

نت بدنه        سیب سرخ، هل، چوب فلفل (پپروود)، گل یاس

نت پایه         لوبیا تونکا، کهربا، عصاره سدر سفید، خره بلوط

 

پرفیوم Legend Intense Montblanc

 

اسانس و عطر گرمی لجند اینتنس Legend Intense از برند مون بلان Montblanc عطری معطر سرخس گونه برای مردان است. اسانس خالص لجند اینتنس Legend Intense در سال 2013 و توسط الیور پسکاکس Olivier Pescheux عرضه شده است. اسانس گرمی لجند مون بلان Mont Blanc Legend در سال 2011 ارائه شد و نسخه تقویت شده آن، لجند اینتنس Legend Intense، در سپتامبر 2013 منتشر شد. فرمول جدید شخصیت متمایز اصلی را حفظ می کند ، زیرا توسط یک بینی ساخته شده است – الیور پسکاکس Olivier Pescheux.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر لجند اینتنس مون بلان را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط