بارگیری...

عطر لاگوست پور هوم (پرفیوم)

بازدید : 1937

کد محصول : P1251101

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lacoste


عطر لاگوست پور هوم (Lacoste Pour Homme)

طبع............... سرد و شیرین
گروه بویایی...... چوبی معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوبقیمت: 120,000 تومان


قیمت: 176,000 تومان


قیمت: 223,000 تومان


قیمت: 276,000 تومان


قیمت: 510,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      آلو ، سیب ، گریپ فروت ، ترنج

نت بدنه        دارچین ، فلفل صورتی ، هل ، ارس (سرو کوهی)

نت پایه         وانیل ، نوشیدنی رام ، مشک چوب صندل سفید ، سدر ، گل لادن

 

پرفیوم Lacoste Pour Homme

 

عطر لاگوست مردانه-Lacoste Pour Homme که در بازار ایران با نام لاگوست طوسی شهرت دارد یکی از اسانس های خوشبو برند لاگوست است که در سال 2002 روانه بازار عطر و ادکلن شد. عطر خالص لاگوست پور هوم (لاگوست طوسی) (Lacoste Pour Homme)  توسط طراح مشهور عطرسازی، کلاود دایر (Claude Dir) در سوئیس طراحی و به بازار عرضه گشت.

این عطر گرمی از رایحه گرم و شیرین برخوردار است، با گذر زمان حس شاداب و مرکباتی فروکش نموده و با اضافه شدن دارچین و چوب صندل و همچنین قوی تر شدن وانیل عطر سنگینتر و شیرینتر شده و تلخی مشخصی از جنس چوبها پیدا میکند که خوشبو، مردانه و شیک است، و با این تعریف مناسب استفاده روزانه می باشد. عطر خالص لاگوست پور هوم-Lacoste Pour Homme در خانواده عطر های چوبی معطر قرار گرفته، و نیرو بخشی، سر حال آوردن و نشاط آور بودن از امتیازات ویژه این عطر به شمار می آید.

اسانس مردانه لاگوست پور هوم یا همان لاگوست مردانه از رایحه ای بسیار مردانه، زیبا و باهوش تشکیل شده است، به صورت اختصاصی برای آقایان تولید شده است، برای مردی که از جذابیت خود مطمئن است.

پرفیوم این اسانس مناسب فصول سرد سال بوده و از ماندگاری و پخش بسیار خوبی برخوردار است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه لاگوست پور هوم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط